Doelmatigheid

Contact

Aanbieden van doelmatigheidsinitiatieven in het bekende OORZON format kan ten allen tijde, doe dit aan cindy.noben@mumc.nl. Uw bericht wordt in behandeling genomen en vervolgens op de website gepubliceerd.

noben-cindy-10032318-academie-medische-vervolgopleidingen

Dr. Cindy Noben,
OOR ZON regio coördinator Doelmatigheid
cindy.noben@mumc.nl
tel.: 043-3875130

 

10028242 Brans Brabant

Danny Brans Brabant, secretaresse
OOR ZON-bureau
danny.bransbrabant@mumc.nl
tel.: 043-3877577

 

Ambassadeurs

 

 

Roel Haeren, aios neurochirurgie, MUMC+, E: roel.haeren@mumc.nl

 

Vincent Bulthuis, aios neurochirurgie, MUMC+, E: v.bulthuis@etz.nl 

 

 

Sanne Vaassen, aios kindergeneeskunde, Catharina Ziekenhuis Eindhoven, E: sanne.vaassen@catharinaziekenhuis.nl

 

 

Bart Latten, aios pathologie,forensisch arts, MUMC+, E: bart.latten@mumc.nl

 

Suzanne Dedden, aios gynaecologie, MUMC+, E: suzanne.dedden@mumc.nl 

 

Wijnand Palmbergen, aios neurologie, Zuyderland MC; locatie Heerlen, E: w.palmbergen@zuyderland.nl

 

 
 

 

Zelf interesse in het worden van ambassadeur? Meldt u aan door te mailen naar: Cindy Noben, cindy.noben@mumc.nl